Οι Ομιλοι του RESPECT CUP

Share

Ανακοινώθηκαν από τους Διοργανωτές οι Ομιλοι του RESPECT CUP 2014-15,για όλες τις ηλικιακές Κατηγορίες,με την επισήμανση,βέβαια,πως οι η δήλωση συμμετοχών ,συνεχίζεται.

Ας δούμε λοιπόν,την μέχρι τώρα σύνθεση των Ομίλων του RESPECT CUP.

ΕΦΗΒΙΚΟ  
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
  ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ  
                                        ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ RESPECTCUP/LIBEROCUP  
A ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΙΑΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΟ ΒΥΡΩΝΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΙΟΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ
ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΟΥΡΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ

 

RESPECTCUP B ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(00)
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠ
PAOK COSMOS
ΑΝΟΙΞΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(01)
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ  
                                        ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ RESPECTCUP/LIBEROCUP  
A ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΔΙΑΝΑ
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

RESPECTCUP BΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(03)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜ.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
PAOK COSMOS
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(02)
ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ  
                                        ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ RESPECTCUP/LIBEROCUP  
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΑΙΟΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΙΑΝΑ-2 ΚΟΥΡΟΣ

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ FREE & RESPECT
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-3
ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-2
AΤΤΑΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(04) ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΙΑΝΑ-3
ΠΑΟΚ ΠΥΡΙΧΙΟΣ ΔΟΠΠΑΠ
SOCCERLAND  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(05)  
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  
ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ  

 

PROJUNIORS  
A OΜΙΛΟΣ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ
ΥΜΗΤΤΤΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2 HNIOXOΣ

 

RESPECTCUP BΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΥΡΙΧΙΟΣ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠ
SOCCERLAND
ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ

 

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  
ALMA CLUB ΔΕΛΤΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΔΙΑΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-1 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ COUROS
ΥΜΗΤΤΟΣ AO ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

 

 

FOUS DE FOOT
ARSENAL BAΡΗΣ-1
ARSENAL BAΡΗΣ-2
ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΟΣΦΠ ΒΟΥΛΑ

RESPECTCUP BΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΥΡΙΧΙΟΣ
SOCCERLAND
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ

OURBOYS