Κατηγορία: Τα νεα του Respect Cup

Συνεργασία RESPECT CUP - YELLOW FIELDS

Με οδηγό την αγάπη για το παιδικό ποδόσφαιρο, ανακοινώνεται η συνεργασία των δύο εταιριών με σκοπό να δοθεί η δυνατότητα  στους νέους αθλητές να αγωνιστούν και γνωρίσουν παίκτες και ομάδες του εξωτερικού.

Η Respect Cup, κορυφαία εταιρία στον χώρο της διοργάνωσης  παιδικών τουρνουά ποδοσφαίρου, προκηρύσσει για την χρονιά 2014/2015, 4 νέα τουρνουά (stages), τα οποία θα λάβουν μέρος τα Χριστούγεννα και το Πάσχα. Οι ηλικιακές κατηγορίες που θα συμμετάσχουν είναι η U9, η U11, η U13, η U15 και η U18,  και το μέγιστο των ομάδων που θα διαγωνιστούν είναι 16 ανά τουρνουά. Στην κατηγορία U15 οι νικητές που θα προκύψουν από τα stages θα συναντηθούν στις αρχές Μαΐου  στο Final Four, με σκοπό την ανάδειξη του μεγάλου νικητή.

Η YellowFields,  πρωτοπόρα εταιρία στον χώρο της διοργάνωσης αθλητικών event , η οποία διοργανώνει δύο διεθνή τουρνουά,το Elite Neon Cup 2015 (U15) και το Neon Cup 2015 (U13-U15) με προσκεκλήμενες ομαδες από ολον τον κοσμο. Θέλοντας λοίπον να στηρίξει την νέα προσπάθεια της  Respect Cup, προσφέρει δώρεαν στους 4 νικητές που θα προκύψουν από τα 4  stages, τα εξής έπαθλα:

Κατηγορία U15:  Για τον 1ο νικητή του Final Four, προσφέρει μια θέση στο Elite Neon Cup 2015 και για τον 2ο , 3ο και 4ονικητή, προσφέρει αντίστοιχα, 3 θέσεις στο Neon Cup 2015.

Κατηγορία U13:  Για τους 4 νικητές των Stages, προσφέρει αντίστοιχα, 4 θέσεις στο Neon Cup 2015.

 

OURBOYS

Κατηγορία: Τα νεα του Respect Cup

Οι Ομιλοι του RESPECT CUP

Ανακοινώθηκαν από τους Διοργανωτές οι Ομιλοι του RESPECT CUP 2014-15,για όλες τις ηλικιακές Κατηγορίες,με την επισήμανση,βέβαια,πως οι η δήλωση συμμετοχών ,συνεχίζεται.

Ας δούμε λοιπόν,την μέχρι τώρα σύνθεση των Ομίλων του RESPECT CUP.

ΕΦΗΒΙΚΟ  
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
  ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ  
                                        ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ RESPECTCUP/LIBEROCUP  
A ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΙΑΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΟ ΒΥΡΩΝΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΙΟΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ
ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΟΥΡΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ

 

RESPECTCUP B ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(00)
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠ
PAOK COSMOS
ΑΝΟΙΞΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(01)
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ  
                                        ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ RESPECTCUP/LIBEROCUP  
A ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΔΙΑΝΑ
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

RESPECTCUP BΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(03)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜ.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
PAOK COSMOS
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(02)
ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ  
                                        ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ RESPECTCUP/LIBEROCUP  
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΑΙΟΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΙΑΝΑ-2 ΚΟΥΡΟΣ

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ FREE & RESPECT
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-3
ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-2
AΤΤΑΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(04) ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΙΑΝΑ-3
ΠΑΟΚ ΠΥΡΙΧΙΟΣ ΔΟΠΠΑΠ
SOCCERLAND  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(05)  
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  
ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ  

 

PROJUNIORS  
A OΜΙΛΟΣ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ
ΥΜΗΤΤΤΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2 HNIOXOΣ

 

RESPECTCUP BΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΥΡΙΧΙΟΣ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠ
SOCCERLAND
ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ

 

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  
ALMA CLUB ΔΕΛΤΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΔΙΑΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-1 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ COUROS
ΥΜΗΤΤΟΣ AO ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

 

 

FOUS DE FOOT
ARSENAL BAΡΗΣ-1
ARSENAL BAΡΗΣ-2
ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΟΣΦΠ ΒΟΥΛΑ

RESPECTCUP BΔ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΥΡΙΧΙΟΣ
SOCCERLAND
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ

OURBOYS