Η 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ FRIENDLY RESPECT CUP

Share

Στη Διοργάνωση Κυπέλλου (1o Friendly Respect Cup),προχώρησε η Διοργανώτρια του RESPECT CUP,μια παράλληλη Διοργάνωση με το Ετήσιο Τουρνουά RESPECT CUP,η 1η Αγωνιστική του οποίου θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 4-5/10/14,με αγώνες νοκ-αουτ σε όλες τις ηλικίες (εκτός αστεράκια).

Οι ομάδες θα αγωνιστούν με αστυνομικές ταυτότητες ή με πιστοποιήτικα γέννησης.

Ο σκοπός του κυπέλου είναι να δώσει την ευκαιρία στις ομάδες αλλά και στην διοργάνωση να κάνει μια τελική πρόβα πριν την έναρξη του τουρνουά στις 11/12-10.

Αν τα ματς λήξουν ισόπαλα στις ηλικίες προτζούνιορς,τζούνιορς θα υπάρξει επαναληπτικός (σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί) ,ενώ στις ηλικίες παμπαιδικού,παιδικού,εφηβικού θα υπάρξει 10λεπτη παράταση και πέναλτυ.(στο εφηβικό η παράταση θα είναι 15λεπτη).

Δείτε τους Ομίλους του 1ου FRIENDLY RESPECT CUP 2014-15 

 

 

ΕΦΗΒΙΚΟ
ΓΛΥΦΑΔΑ-ΚΟΥΡΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ -ΘΟΠΠΑΠ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (99)-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΟΙΞΗΣ-ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ-ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ-ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΙΑΝΑ-ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΟΣΜΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(00)-ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (01)-ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ-ΔΙΑΝΑ
ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ-ΑΙΟΛΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ -ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡ.-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.
ARSENAL ΒΑΡΗΣ-ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-COSMOS CLUB
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (02)-ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
JUNIORS
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΑΙΟΛΟΣ
ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ-ΔΙΑΝΑ-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-2
ΑΡΣΕΝΑΛ-1-ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-1
ΔΙΑΝΑ-2-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-3
ΕΡΜΗΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΦΙΔΝΕΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ -ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(04) -ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ
PROJUNIORS
ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΥΜΗΤΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ-1
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ 2-ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ-ΔΥΝΑΜΗ
ΑΦΙΔΝΕΣ-ΑΝΟΙΞΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(07)-ΑΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ

 

OURBOYS

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση