ΤΙ ΕΒΓΑΛΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΕΦΗΒΙΚΟ - ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΣ Β' ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟΥ...

Share

Με κλήρωση βγήκαν ,τελικά ,οι εντός κι εκτός έδρας αγώνες της Β΄φάσης του Θουκυδίδειου για το Εφηβικό και το Παιδικό.

Η κλήρωση έγινε στο studio του Ράδιο-ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ  (www.radioaerostato.gr) στα πλαίσια της εκπομπής "ΕΔΩ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ" με την συνδρομή της Διοργανώτριας Εταιρείας SPORTTEAM,ενώ στο studio για την διαδικασία της κλήρωσης παραβρέθηκαν ο εν ενεργεία ποδοσφαιριστής του Πρωτέα Παλ.Φωκαίας ,εκπαιδευτικός και Υποψήφιος Περιφερειάρχης Αττικής με τον Συνδυασμό ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,Αντώνης Γάκης,ο πρώην Διαιτητής,εκπαιδευτικός και Υποψήφιος Περιφερειακός Σύμβουλος Βόρειου Τομέα με την ΑΝΑΣΑ, Γιώργος Βέρρος,η εκπαιδευτικός των ΕΠΑΣ και Υποψήφια Περιφερειακή Σύμβουλος Κεντρικού Τομέα με την ΑΝΑΣΑ ,Ειρήνη Μακρυγιάννη και σαν εκπρόσωπος της SPORTTEAM ,o Διαιτητής των REFS και Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Βορείου Τομέα ,Γιάννης Δελής.

Η Κλήρωση καθόρισε τα εντός και εκτός έδρας παιχνίδια της 2ης Φάσης.

Να υπενθυμίσουμε,πως οι αγώνες είναι μονοί και πώς οι ομάδες ,που κατέληξαν στη διάρκεια της κανονικής περιόδου του Θουκυδίδειου,έχουν το πλεονέκτημα των 2 εντός και 1 εκτός έδρας αγώνων.

Σύμφωνα με την ενημέρωση από την SPORTTEAM,τόσο στους αγώνες του Εφηβικού,όσο και του Παιδικού,θα είναι υποχρεωτική η 3λή Διαιτησία.

Ας δούμε ,όμως,τι έβγαλε η Κλήρωση

ΠΑΙΔΙΚΟ - ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛ. ΑΛΙΜΟΥ - 5η Β΄ΟΜΙΛΟΥ

ΟΛ.ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ

ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ - ΟΛ.ΑΛΙΜΟΥ

5η Β΄ ΟΜΙΛΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ

ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ - 5η Β΄ΟΜΙΛΟΥ

ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ - 3η Β΄ΟΜΙΛΟΥ

ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ - ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - 3η Β΄ΟΜΙΛΟΥ

3η Β΄ΟΜΙΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ - ΜΠΟΥΡΛΗΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ

ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ - 4η Β΄ΟΜΙΛΟΥ

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ η ΓΣΗ - ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ η ΓΣΗ - ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - 4η Β΄ΟΜΙΛΟΥ

4η Β΄ΟΜΙΛΟΥ - ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ η ΓΣΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣΗ

ΓΣΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΓΣΗ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

Ε΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛ.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟΝΑ

6η Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΑΠΟΛ.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟΝΑ

ΑΠΟΛ.ΣΜΥΡΝΗΣ - 6η Γ΄ΟΜΙΛΟΥ

ΑΟΝΑ - 6η Γ΄ΟΜΙΛΟΥ

 

Ζ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

Η΄ ΟΜΙΛΟΣ

SPORTLAND ΑΣΠΡΟΠ. - 5η Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ

SPORTLAND ΑΣΠΡΟΠ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - 5η Γ΄ΟΜΙΛΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ - SPORTLAND ΑΣΠΡΟΠ.

5η  Γ΄ΟΜΙΛΟΥ - ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ

 

Θ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΝΙΟΧΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ

 

OUR BOYS

 

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση