ΥΠΟΔΟΜΕΣ Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ :ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ Σ/Κ 11-12/1/14

Share

Δείτε αναλυτικά το Αγωνιστικό Πρόγραμμα των Υποδομών της Ε.Π.Σ.Αθηνών,για το Σ/Κ  11-12/1/14

1ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
2ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
3ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
4ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
5ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
7ος Όμιλος ΝΕΩΝ ΠΑΕ&Γ΄ΕΘΝ.ΚΑΤ.
(15η αγωνιστική)
Αγώνας
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
2ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
3ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΡΟΥΦ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
5ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
6ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ος Όμιλος Ακαδημιών
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2 - ΠΕΥΚΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
2ος Όμιλος Ακαδημιών
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ
3ος Όμιλος Ακαδημιών
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4ος Όμιλος Ακαδημιών
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5ος Όμιλος Ακαδημιών
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
6ος Όμιλος Ακαδημιών
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 1 - ΙΑΣΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1

 

OURBOYS

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση