AFC-ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 2013-14 : Η 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-13/10)

Share

Δείτε αναλυτικά το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ της 1ης Αγωνιστικής του AFC-Θουκυδίδειου 2013-14 (Σ/Κ 12-13/10)

ΠΑΙΔΙΚΟ ELITE     ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ELITE  
ΣΧ .ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΟΣΦΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
 ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΧΑΛ    ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΧΑΛ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΥΜΗΤΤΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    ΠΑΕ  ΦΩΣΤΗΡΑΣ Τ ΥΜΗΤΤΟΣ
         
ΕΦΗΒΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ     ΕΦΗΒΙΚΟ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΝΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ   ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΙΩΝΕΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-1   ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΟΚ COSMOS CLUB
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
         
ΕΦΗΒΙΚΟ Γ ΟΜΙΛΟΣ     ΕΦΗΒΙΚΟ  Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ Ν ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΡΙΩΝΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ   ΖΟΦΡΙΑ SPORTLAND ΑΣΠΡΟΠ.
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-2 ΔΑΦΝΗ ΠΦ   ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΟΜΑΔΑ 1   ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΟΜΑΔΑ 1
         
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Α ΟΜΙΛΟΣ     ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ   Ν ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ ΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΦΝΗ Π Φ ΔΙΑΝΑ   ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ   ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ   ΙΑΣΩΝΑΣ COSMOS BΠ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ      
         
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Α ΟΜΙΛΟΣ   ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ   ΣΥΚΑΜΙΝΟΣ ΟΜ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ   ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟΝΑ   ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ
ΓΣΗ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ   ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ
ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΟΜ 1      
         
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α ΟΜΙΛΟΣ     ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΕ ΦΩΣΤΗΡΑΣ   ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   COSMOS BΠ ΑΦΙΔΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟΝΑ   ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΔΑΦΝΗ ΠΦ   ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ   ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-2 SOCCERLAND
ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΟΜ 1      
         
ΠΑΙΔΙΚΟ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Α ΟΜΙΛΟΣ     ΠΑΙΔΙΚΟ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ>Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΦΩΣΤΗΡΑΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΛ   ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΔΟΞΑ Β
ΓΣΑ ΓΣΗ   ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΥΡΑ
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ Δ   ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ   ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΟΚ COSMOS CLUB
ΑΟΝΑ ΙΩΝΕΣ   ΘΟΠΑΑ ΟΜ 1
         
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Α ΟΜΙΛΟΣ     ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΦΩΣΤΗΡΑΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΛ   ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΔΟΞΑ Β
ΓΣΑ ΓΣΗ   ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΥΡΑ
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ Δ   ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ   ΔΙΑΝΑ ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΟΝΑ ΙΩΝΕΣ   ΟΛΥΜ ΑΛΙΜΟΥ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 01
         
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Γ ΟΜΙΛΟΣ     ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ   ΡΟΥΦ ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ ΦΩΚΑΙΑ   ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΓΟΝ   ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 02
ΓΣΗ-2 ΔΟΞΑ ΒΥΡ-2   ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜ-ΚΟΡ ΑΡΙΩΝΑΣ   ΔΑΦΝΗ ΠΦ ΠΑΟΚ COSMOS CLUB
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ-2      
         
ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Α ΟΜΙΛΟΣ     ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ Δ   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜ PAO SCHOOL
ΓΣΑ ΓΣΗ   ΥΜΗΤΤΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΝΙΚΗ ΑΛ   ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛ ΔΙΑΝΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΜ 1   ΟΜ 1 ΟΜ 2
         
ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Γ ΟΜΙΛΟΣ     ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-3   ΦΩΚΑΙΑ ΛΑΓΟΝΗΣΙ
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ-2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ-2   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΙΑΝΑ-2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ   ΟΣΦΠ ΒΑΡΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ-2 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ-2   ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ  ΚΟΥΡΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ-2 ΑΟΝΑ-2      
         
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Α ΟΜΙΛΟΣ     ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΡΟΣ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΣΑ
ΔΑΦΝΗ Π Φ PAO SCHOOL   ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜ
ΦΟΙΒΟΣ  ΑΡΓ ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ   ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΟΝΑ   ΥΜΗΤΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ-2
ΚΟΥΡΟΣ ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ   ΓΣΗ ΛΑΥΡΑ
         
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΜΠΟΥΡΛΗΣ> Γ ΟΜΙΛΟΣ        
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ      
ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ-2 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒ      
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΚΑΛΥΒΙΑ      
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ      
ΟΜ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒ      
         
ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ        
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ        
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝ      
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ν ΙΩΝΙΑ      
KOSMOS ΕΡΥΘΡΑΙΑ      
ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΙΟΥΒΕ      
ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ      
ΤΖΟΥΝΙΟΡ        
ΟΜ 1 ΟΜ2      
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΛΩΝ ΣΜ      
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ν ΙΩΝΙΑ      
KOSMOS ΕΡΥΘΡΑΙΑ      
ΔΟΠΠΑΠ ΓΙΟΥΒΕ      
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ        
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ      
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΙΩΝΙΑΝ       
KOSMOS ΕΡΥΘΡΑΙΑ      
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ ΛΑΚΗΣ      
ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΟΠΠΑΠ      

 

OUR BOYS

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση